Coko.cz | O Nás
18001
page,page-id-18001,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,qode-theme-ver-6.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

O Nás

Čokoládovna Roggi, s.r.o.

Představujeme Vám naši  čokoládovnu. Od roku 2013 sídlíme ve vlastních prostorách v Brně – Mokré Hoře na ul. Boženy Antonínové 2a.
Hlavní náplní naší práce je výroba čokoládových výrobků pro reklamní účely.  Jsme největším českým výrobcem se specializací pouze na reklamní trh. V našich produktech používáme výhradně čokoládovou hmotu belgické firmy Barry Callebaut. Ve výrobě NEPOUŽÍVÁME žádné polevy a „ čokoládové“ náhražky.
Největší podíl výroby tvoří produkce malých čokolád a reklamních sad z těchto čokolád. Malé čokolády ve velké míře exportujeme do více než 10 zemí Evropy. Zahraniční zákazníci oceňují kvalitní čokoládu, krátké dodací termíny a velmi dobrý servis, který zajišťují pracovníci naší firmy.

Kromě malých čokolád několika příchutí máme v nabídce i větší tabulkové čokolády, čokoládové kalendáře, vánoční a velikonoční produkty, dražované mandle  a v neposlední řadě kvalitní ručně vyráběné pralinky. Při výrobě pralinek používáme originální belgické náplně Barry Callebaut, které v kombinaci s kvalitní čokoládou zaznamenávají u našich zákazníků nutkání neustálé potřeby ochutnávání.

I v letošním roce plánujeme rozšířit výrobu o další čokoládové produkty- máčené čokoládové bonbóny, čokoládové figurky.

VYZKOUŠEJTE I VY NĚKTERÝ Z VÝROBKŮ S VAŠÍM REKLAMNÍM POTISKEM!

logo2

Výroba nečokoládových výrobků pro reklamní účely.
Této části naší produkce je věnována speciální stránka: